Deze mooie olijf groene Retro loopauto is van het merk Little Dutch en gebaseerd of de stijl van de formule 1 wagens van vroeger.
Super leuk voor zowel jongens als meisjes. De auto zorgt voor uren lang speelplezier voor binnen en buiten. Door de rubbere banden wordt de vloer binnen niet beschadigd.
De auto is volledig van metaal met een kunstof zitting en rubberen banden.
Specificaties:
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 82 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.84 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8712051081892 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Retro Roller |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8712051081892 |
| Kleur | groen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Van Der Meulen |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Zithoogte | 37 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|