| Product lengte | 15 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 286 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| EAN | 8720168532817 |
|---|
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Patroon |
|---|