| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.8 kg |
| Product hoogte | 88 cm |
| Product lengte | 93 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 95 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743620744 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 620744000 |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Zithoogte | 17 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Lithium |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | LR44 |
|---|