| Product breedte | 43 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 15 kg |
| Product hoogte | 41 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 43 cm |
| Verpakking hoogte | 41 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7439634580597 |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7439634580597 |
| Kleur | Meerdere kleuren |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing | |
| Zithoogte | 35 cm |
| Personage | Geen personage |
|---|