| Product breedte | 66 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7442926012072 |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Little Tikes Spiralin' Seas Waterpark |
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Personage van toepassing |