| Verpakking breedte | 770 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 800 mm |
| Verpakkingsgewicht | 12000 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743849237 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 451T10060 |
| Kleur | Blauw, Grijs, Rood |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal, Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Type speeltafel | Zand- en Watertafel |