| Product lengte | 80 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28.40 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 39.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 8719033398702 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 maand |
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 3.2 |
| Minimale TOG-waarde | 3.2 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 63 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |