De Woller Cover is een losse wasbare hoes voor het KipKep Woller warmtekussentje.
De hoes is gemaakt van heerlijk zacht nicky velours. Het KipKep Woller warmtekussen stop je na opwarming in deze hoes.
De Woller hoesjes zijn wasbaar in de wasmachine (tot 40 graden) en makkelijk te verwisselen.
| Verpakking breedte | 143 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 146 mm |
| Verpakkingsgewicht | 25 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8718182143577 |
| Kleur | Roze |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Type kruik | Warmtekussen |
|---|