De bekroonde Love to Dream Sleepsuit is een ideale pyjama, slaapzak en speelpak in één. Ontworpen om kleintjes warm te houden, met behoud van bewegingsvrijheid. In deze unieke slaapzak kan je kind bewegen, slapen en spelen en is handig voor onderweg. (bijv. in de autostoel en/of buggy)
De Sleepsuit is praktisch, comfortabel en trendy. De dubbele ritsen maken het gemakkelijk om uw baby te verschonen. Met de “2-in-1” voetjes, zowel bloot als bedekt te gebruiken.
| Product lengte | 80 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23.40 cm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 30.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| EAN | 9343443103299 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Love To Dream™ Slaappak 24-36 mnd 3.5 TOG (tot 16°C) Grey Fase 3 |
| Kleur | Grijs 12-24 maand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | LTD EURP BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.5 |
| Minimale TOG-waarde | 3.5 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 92 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 84 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |