De Love to Dream™- slaapzak is een draagbare deken gemaakt van heerlijk zacht biologisch katoen. Ontworpen om de noodzaak van losse dekens in het bedje te elimineren, zodat je kindje overdag en of ’s nachts comfortabel kan slapen. Je baby blijft in deze slaapzak lekker warm en het is veilig. Een goed alternatief voor losse dekens.
De stof bij de borst is lichter, dit is voor een betere temperatuur regelgeving om het risico op oververhitting te verminderen. De slaapzak is voorzien van een dubbele ritssluiting waardoor het verschonen gemakkelijk gaat.
⦁ Gemaakt van biologisch katoen dat superzacht en luxueus comfortabel op de huid is
⦁ Ideaal voor een kamertemperatuur tussen 20°C en 24°C
⦁ De stof bij de borst is dunner, dit is voor een betere temperatuur regeling om het risico op oververhitting te verminderen
⦁ Een goed alternatief voor losse dekens
⦁ De lange mouwen zijn van jersey die de armpjes van je kleintje warm houden
⦁ Dubbele ritssluiting waardoor luierverschoning gemakkelijk gaat
⦁ Verkrijgbaar in 2 maten: 6-18 maanden en 18-36 maanden
⦁ Materiaal stof: Buitenkant: 93% biologisch katoen, 7% elastaan
⦁ Onderhoudsvriendelijk: machine wasbaar en geschikt voor de droger. Na het wassen en na het drogen weer in vorm trekken
| Product lengte | 101 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 21.90 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 28.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| EAN | 9343443102896 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Love to Dream™ Slaapzak™ - Slaapzak en dekbed in 1 |
| Kleur | Wit / grijs - 18 - 36 maand |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 1.0 |
| Minimale TOG-waarde | 1.0 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 108 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 88 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |