SWADDLE UP LOVE TO DREAM ™ TRANSITION SUIT 1.0 TOG
De Love to Dream Transition Suit is speciaal ontworpen om van ingebakerd slapen eenvoudig af te bouwen naar een vrij slapen. Deze Transition Suit heeft extra mouwtjes, welke je aan de Sleep Suit kunt ritsen. Deze slaapzaak is geschikt voor actieve kinderen die veel bewegen en die ook graag spelen terwijl ze nog in hun slaapkleding zitten. In deze unieke slaapzak kan je kind bewegen, slapen en spelen en is erg handig voor onderweg. (bijv. in de autostoel en/of buggy) Hierdoor is de Transition Suit van Love to Dream praktisch, comfortabel en trendy. De dubbele ritsen maken het gemakkelijk om uw baby te verschonen. Met de "2-in-1" voeten, kun je kiezen of je het sokje open of dicht laat.
Voordelen:
1. – Warme voeten
De Love to Dream Sleep Suit kan zonder sokjes worden gebruikt. Zodat je kindje erin kan lopen en spelen. Maar je kan de uiteinden ook omslaan als slofjes zodat de voetjes lekker warm blijven.
2. – Handig voor onderweg Door de broekspijpen kunnen veiligheidsgordels van de buggy of autostoel gemakkelijk worden bevestigd.
3. – Two-way ritssluiting
Gemakkelijk om je kindje te verschonen.
4. 3 in 1 slaappak Te gebruiken bij inbakeren, mouwloos en met lange mouwtjes (extra meegeleverd)
Belangrijkste kenmerken:
Uitvoeringen
De Transition Suit ™ 1.0 TOG is verkrijgbaar 3 maten en in de kleur grijs.
Maat M: voor baby’s van 6 tot 8,5 kg
Maat L: voor baby’s van 8,5 tot 11 kg. Maat XL: voor baby’s van 11 t/m 14 kg
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product lengte | 67 cm |
| Verpakking breedte | 16.40 cm |
| Verpakking hoogte | 4.70 cm |
| Verpakking lengte | 27.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 9343443005463 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Love to Dream™ Swaddle Up™ Transition Suit - 3-6 maanden - 1.0 TOG |
| Kleur | Grijs - Medium 1.0 TOG - 6 - 8,5 kg |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 1.0 |
| Type inbakerdoek | Afbouwdoek |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 120 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 76 cm |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
| Sluiting | 2-way ritssluiting |
|---|