De toiletverkleiner van het merk LUMA babycare uit de serie Spiced Copper helpt je kindje te wennen aan het 'grote toilet' en geeft je peuter zelfvertrouwen. De toiletverkleiner is voorzien van een antislip rand en eenvoudig op ieder toilet te plaatsen.
| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 290 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 325 mm |
| Verpakkingsgewicht | 138 g |
| EAN | 8714929006211 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x toiletverkleiner LUMA in de kleur Spiced Copper |
| Kleur | Spiced Copper |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|