Ben je op zoek naar een telefoonhouder waardoor je je smartphone handsfree kunt gebruiken op de scooter, motor of MP3?
Met de telefoonhouders van MANOS LIBRES kan je veilig en eenvoudig je telefoon gebruiken onderweg.
Dit is super handig als je bijvoorbeeld gebruik wilt maken van navigatie of om te zien wie er belt of whatsappt.
De houder is door middel van een klem makkelijk te bevestigen op het windscherm.
De klem kan op meerdere standen stevig vastgezet worden zodat de houder goed en veilig op zijn plek blijft zitten.
De houder is voorzien van een kogelscharnier wat ervoor zorgt dat je de telefoon tot 360° graden kan draaien.
Dit is perfect voor het gebruik van je toestel, zowel horizontaal als verticaal.
De montage is heel makkelijk en als je de houder even niet gebruikt kan je hem makkelijk losmaken en opbergen.
Bijvoorbeeld in de opbergruimte van je scooter, zo kan de houder ook niet gestolen worden.
Voordelen:
- Stijlvolle telefoonhouder.
- Geschikt voor scooter, MP3, motors etc.
- Geschikt voor alle telefoons (van 4 inch tot 10 inch).
- Te gebruiken i.c.m. een telefoonhoesje.
- Makkelijk te bevestigen.
- Te bevestigen op (hoog)windscherm*
> ZIE VIDEO OF DE HOUDER GESCHIKT IS VOOR JE VOERTUIG!
- 360 graden° te draaien.
- Veilig in gebruik.
- Handig voor navigatie/bellen/tekst berichten/muziek.
*niet geschikt voor lage windschermen
LET OP:
De minimale omtrek van de beugel van het windscherm moet minimaal 3,3 cm zijn.
De maximale omtrek van de beugel van het windscherm mag maximaal 4,3 cm zijn.
Als de politie ziet dat je tijdens het rijden een telefoon vasthoudt, dan kan je een boete krijgen van €160,-
Je mag de telefoon of een ander mobiel elektronisch apparaat tijdens het rijden wel gebruiken als deze in een houder zit.Met de aanschaf van een houder van MANOS LIBRES bespaar je de kans op een boete van €160,- !
| Verpakking breedte | 14.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 15.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 160 g |
| EAN | 7446027857884 |
|---|---|
| Merk | Manos Libres |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ML0001 |
| Verpakkingsinhoud | 1x telefoonhouder |
| Draadloos opladen | |
|---|---|
| Opladen via apparaat |
| Geschikt voor onderwater | |
|---|---|
| Kleur | MODEL L |
| Materiaal | ABS, Rubber |
| Opbergruimte | |
| Regelbare standen |
| Geschikt voor schermgrootte | 10 |
|---|---|
| Geschikt voor telefoonmodel | Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro, Apple iPhone 11 Pro Max, Apple iPhone 4/4s, Apple iPhone 5/5s/SE, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 6/6s, Apple iPhone 6/6s Plus, Apple iPhone 7, Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8, Apple iPhone 8 Plus, Apple iPhone SE (2020), Apple iPhone X/10, Apple iPhone XR, Apple iPhone Xs, Apple iPhone Xs Max, General Mobile 4G, General Mobile GM5, General Mobile GM5 Plus, General Mobile GM6, General Mobile GM8, HTC 10, HTC 10 Evo, Huawei P20, Huawei P20 Lite (2018), Huawei P20 Lite (2019), Huawei P20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 Lite, Huawei P30 Pro, OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy A10s, Samsung Galaxy A11, Samsung Galaxy A20e, Samsung Galaxy A21, Samsung Galaxy A21s, Samsung Galaxy A40, Samsung Galaxy A41, Samsung Galaxy A50, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A70, Samsung Galaxy A71, Samsung Galaxy A71, Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy Note 10 Plus, Samsung Galaxy Note 10 Pro, Samsung Galaxy Note8, Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Plus, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+, Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Mini, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12 Pro Max |
| Maximale schermformaat | 10 Inch |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Gebruik in type voertuig | Fiets |
|---|
| Geschikt voor merk | Universeel |
|---|---|
| Maat | L |
| Magnetisch | |
| Minimale schermformaat telefoon | 4 |
| Model | ML0001 |
|---|---|
| Plaatsing | Stuur |