De Maxi-Cosi lakens zijn speciaal ontwikkeld voor het matras van de Maxi-Cosi Alba. De stof is van 100% katoen, met elastische zijkanten die het laken netjes op de plaats houden. Het lakenpakket bestaat uit twee witte lakens.
| Verpakking breedte | 156 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8712930181712 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 lakens |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Dorel Europe BV |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Geborduurd | |
| Geschikt voor type bed | Reiswieg, Wieg |
| Maat babylaken | 40x80 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma, Machinewas 30 °C |
|---|