| Product hoogte | 35.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 66 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 24.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8712930172130 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Zomerhoes |
| Kleur | Fresh Grey |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|