Laat je baby lekker dromen in het Maxi-Cosi CabrioFix autostoeltje! Zonder je baby wakker te maken, zet je de CabrioFix vanuit de auto over op een kinderwagen of buggy van Maxi-Cosi of Quinny.
Of je er nu voor kiest om de CabrioFix met een 3-punts autogordel, een FamilyFix base (Isofix) of een EasyBase2 (autogordel) te installeren, de CabrioFix is een uitstekende keuze op het gebied van veiligheid en gebruiksgemak.
| Product breedte | 44.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3.35 kg |
| Product hoogte | 57 cm |
| Product lengte | 71.50 cm |
| Verpakking breedte | 33.50 cm |
| Verpakking hoogte | 72 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.40 kg |
| EAN | 8712930129547 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Sparkling Grey |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Slaapstand | |
|---|---|
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 13 kg |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Maximum lengte kind | 75 cm |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 45 cm |