| Product breedte | 67 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5.40 kg |
| Product hoogte | 69 cm |
| Product lengte | 115 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 18.50 cm |
| Verpakking lengte | 54.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.73 kg |
| EAN | 3220660325979 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Campingbedje;Reistas;Matras |
| Kleur | Essential Graphite |
|---|---|
| Materiaal | Koudschuim, Kunststof, Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Extra comfortabel matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |