| Product gewicht | 535 g |
|---|---|
| Product hoogte | 52 cm |
| Product lengte | 12.80 cm |
| Verpakking breedte | 12.80 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 52.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| EAN | 8712930078562 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Parasol |
| Kleur | Raspberry Red |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|