Houd je kind koel, droog en comfortabel met de zomerhoes van Maxi-Cosi.
De ademende badstof absorbeert vocht sneller en de zachte textuur biedt extra comfort. De handige hoes beschermt het autostoeltje tegen morsen en vuil en kan tot 30°C in de wasmachine worden gewassen. De hoes is speciaal ontworpen om makkelijk over de Maxi-Cosi Mica Eco te worden aangebracht, zonder dat het harnas hoeft te worden verwijderd.
| Verpakking breedte | 19.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 24.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 8712930169819 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Zomerhoes voor het Maxi-Cosi Mica Eco autostoeltje |
| Kleur | Fresh Grey |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
|---|