| Product breedte | 60.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 85.80 cm |
| Verpakking breedte | 52 cm |
| Verpakking hoogte | 35 cm |
| Verpakking lengte | 42 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.80 kg |
| EAN | 3220660329410 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | KinderstoelKussenTafeltjeInzettafeltjeZitjePoten (2 onderdelen) |
| Kleur | Beyond White |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | 30° machinewasbaar / Afneembaar met natte doek |
| Inklapbaar |
|---|