Vanaf circa 6 maanden, wanneer je baby zonder hulp kan zitten, biedt Nesta het beste comfort voor je kleintje terwijl hij of zij opgroeit. De unieke hoge rugleuning biedt geweldige ondersteuning terwijl je kleintje leert om samen met het gezin aan tafel te zitten en te eten. De kit bevat een eenvoudig te reinigen, waterafstotende, in de machine wasbare zitverkleiner die is gemaakt van 100% gerecyclede stoffen. Daarnaast bevat de kit een tafeltje, een T-beugel, een voetverlengstuk voor meer stabiliteit en veiligheid en een gordel om je kleintje comfortabel op zijn of haar plaats te houden.
| Product breedte | 50.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35.50 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 10.50 cm |
| Verpakking lengte | 42.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.77 kg |
| EAN | 3220660341894 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1x comfortkussen 1x tafeltje 1x harness 1x t-bar 1x extension feet |
| Kleur | Beyond Sky Grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Dorel Europe BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 12 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Wasmachine wasbaar |
| Inklapbaar |
|---|