Houd je kind koel, droog en comfortabel met de zomerhoes van Maxi-Cosi. De ademende badstof absorbeert vocht sneller en de zachte textuur biedt extra comfort. De handige hoes beschermt het autostoeltje tegen morsen en vuil en kan tot 30 C in de wasmachine worden gewassen. De hoes is speciaal ontworpen om makkelijk over de Maxi-Cosi Pearl, PearlPro² en Pearl Smart te worden aangebracht, zonder dat het harnas hoeft te worden verwijderd.
| Product hoogte | 50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 47.50 cm |
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
| Verpakking hoogte | 10.50 cm |
| Verpakking lengte | 25.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.56 kg |
| EAN | 8712930162711 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Fresh Grey |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Autostoelcode | Groep 1 |
|---|