Houd je kind koel, droog en comfortabel met de zomerhoes van Maxi-Cosi. De ademende stof van biologisch katoen neemt vocht sneller op en biedt een extra dempingslaag. Voor jouw gemak beschermt de hoes het autostoeltje tegen morsen en kan hij op een temperatuur tot 30 °C in de wasmachine worden gewassen. Door zijn ontwerp past hij eenvoudig zonder dat de gordel verwijderd hoeft te worden.
Maak kennis met onze Maxi-Cosi-zomerhoes van biologisch katoen
Deze zomerhoes van biologisch katoen van Maxi-Cosi biedt je kleintje een koele, droge en comfortabele rit. De ademende stof van biologisch katoen neemt vocht sneller op en biedt een extra dempingslaag. Voor jouw gemak beschermt de hoes het autostoeltje tegen morsen en vuil en is hij machinewasbaar tot 30° C. De zomerhoes is milieuvriendelijke geproduceerd en zo ontworpen dat hij eenvoudig over het Maxi-Cosi-autostoeltje past zonder de gordel te hoeven verwijderen.
Duurzaamheid
De hoes is gemaakt van 100% biologisch katoen: bij de productie zijn dus geen GMO (genetisch gemodificeerd organisme), pesticiden of kleurstoffen/schadelijke chemicaliën gebruikt. Bovendien hebben we onze ecologische voetafdruk verkleind, want in vergelijking met conventionele productie is 91% minder water en 61% minder energie gebruikt.
| Verpakking breedte | 19.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.70 cm |
| Verpakking lengte | 25.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| EAN | 8712930185857 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Autostoelhoes |
| Kleur | Natural White |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|