De Soft Silicone Fopspeen is onze eerste, superzachte en lichtgewicht eendelige siliconen fopspeen, ontworpen om het natuurlijke zuiggedrag van de baby te ondersteunen.
Unieke kenmerken Medela Baby Soft Silicone Fopspeen:
De Medela Baby Soft Silicone Fopspeen bevat:
Medela Baby®
Bij Medela Baby weten we hoe belangrijk het is om te ondersteunen in de belangrijke babyfase, alle middelen die de rust en groei vergemakkelijken zijn fijn. Zodat de ouders, verzorgers zo veel als mogelijk kunnen genieten. Dat inspireert ons om spenen van topkwaliteit te creëren. Wij willen helpen deze unieke liefdevolle band te koesteren en te versterken. Daarom zijn alle fopspenen van Medela Baby uitgerust met minimaal de volgende kenmerken:
Zodat er niets tussen jullie kan komen – alleen liefde.
| Verpakking breedte | 26.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.60 cm |
| Verpakking lengte | 39.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.18 kg |
| EAN | 7610472871942 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 spenen |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 paar |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Dental speen |
| Vrije luchttoevoer |