Dit verbindingsstuk inclusief membraan is geschikt voor de Medela borstkolf Swing Maxi en de Freestyle.
Het membraan zorgt voor een goede vacuüm van de pomp.
| Verpakking breedte | 150 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 311 mm |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 7612367064163 |
| Verpakkingsinhoud | Connector en membraan |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| eWaste | |
| Type borstkolf onderdeel | Membraan |
| Vaatwasser veilig |