Geniet van flexibel en comfortabel kolven en houd tegelijkertijd je handen vrij om te om ook andere dingen te doen. De awardwinning handsfree dubbele elektrische borstkolf van Medela zorgt ervoor dat je altijd en overal kunt kolven.
Dankzij het discrete ontwerp en het lichte gewicht van de opvangcups ga je comfortabel verder met je dag, terwijl de anatomisch vorm perfect aansluit op je borst en daardoor samendrukken van de melkkanalen voorkomt. Naast het draagcomfort biedt de Freestyle Hands-free borstkolf ook maximaal gebruiksgemak met slechts 3 onderdelen die je eenvoudig in- of uit elkaar haalt en reinigt.
Bovendien zorgt de transparante kleur ervoor dat je je tepel gemakkelijk kunt plaatsen en je melk kunt zien stromen. Gebruik in combinatie met de Medela Family-app om je kolfsessie automatisch te registreren.
✓ Handsfree: de Medela Freestyle Hands-free biedt de flexibiliteit om altijd en overal te kolven. Dankzij de compacte kolf met oplaadbare accu en draagbare opvangcups heb je je handen vrij om te multitasken.
✓ Anatomisch ontwerp: de handsfree opvangcups zijn speciaal ontworpen om de melkstroom te maximaliseren. De bredere onderste helft ondersteunt de onderkant van de borst, terwijl het gladde oppervlak en de rand die wijd uitloopt van de borst druk op de melkkanalen helpt voorkomen.
✓ Comfortabel en licht van gewicht: de ultralichte, draagbare opvangcups wegen elk slechts 76 gram en sluiten perfect aan op de vorm van de borst. Op die manier zijn de cups discreet en comfortabel in je beha te dragen.
✓ Slechts 3 onderdelen: dankzij het minimalistische ontwerp met slechts 3 onderdelen zijn de opvangcups eenvoudig uit elkaar te halen en vervolgens gemakkelijk af te wassen of in de vaatwasser schoon te maken.
✓ Medela Family-app: de Medela Family-app is jouw persoonlijke assistent. Koppel de kolf aan de app, hou via de app gemakkelijk belangrijke statistieken bij en ontvang tips of ondersteuning voor je zwangerschap, baby en borstvoeding.
✓ 2 Phase Expression-technologie: de Freestyle Hands-free borstkolf imiteert het natuurlijke zuigritme van de baby – eerst wordt de melkstroom gestimuleerd, waarna de melk rustig wordt afgekolfd
Medela Freestyle Hands-Free is winnaar van de Baby Innovation Award 2023 categorie Feeding en de Baby Innovation Consumer Award, toegekend door vakjury en consumentenpanel.
Hoe lang gaat de batterij mee?
Ik heb net een Freestyle Flex gekocht. Kan ik de nieuwe handsfree-kit krijgen?
Wat is de levensduur van de handsfree opvangbekers?
Als ik thuis PersonalFit Flex™ connectors en borstschilden heb van een vorige kolf, kan ik die dan gebruiken met mijn Freestyle Hands-free borstkolf?
Hoe zet ik mijn Freestyle Hands-free borstkolf in elkaar?
Wat moet ik doen wanneer mijn borstkolf niet meer reageert?
Als je borstkolf om de een of andere reden niet reageert of het display niet op
| Product breedte | 6.60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 273 g |
| Product hoogte | 4.70 cm |
| Product lengte | 14.80 cm |
| Verpakking breedte | 22.40 cm |
| Verpakking hoogte | 12.80 cm |
| Verpakking lengte | 25.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.04 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7612367082426 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Freestyle™ Hands-free borstkolf (motorunit), 1 x slang, 2 x cups, 2 x membranen (geel), 2 x 24 mm handsfree cup borstschilden, 2 x 21 mm handsfree cup borstschilden, 1 x stroomadapter met USB-C-kabel, 1 x gebruiksaanwijzing |
| Kleur | Grijs / Transparant / Geel |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Medela AG |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2023 |
|---|---|
| Taal handleiding | Duits, Nederlands, Frans |
| App werkt op besturingssyteem | iOS, Android |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Hands-free |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Risicoclassificatie van medisch hulpmiddel | Klasse | (s,m,r) |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Elektrisch, dubbelzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |