De spenen van Medela zijn gemaakt van silicone en verkrijgbaar in lage flow of medium flow. Ze zijn veilig en compatibel met Medela flessen.
Voordelen Medela Medium Flow Speen :
• SILICONE MATERIAAL: De Medela reservespenen zijn gemaakt van hoogwaardig silicone en zijn smaak- en geurneutraal.
• COMPATIBEL MET DE MEDELA FLESSEN: Geschikt voor alle flessen van Medela.
• REINIGEN EN DESINFECTEREN: De spenen zijn vaatwasmachinebestendig (alleen bovenste rek) en kunnen worden gedesinfecteerd met Medela’s. Quick Clean magnetronzak.
• FLEXIBELE FLOWOPTIES: Kies uit twee flowmaten – Slow Flow (S) en Medium (M).
De Medela Medium Flow Speen bevat:
Medela®
Zodra je in verwachting bent, begint je lichaam zich voor te bereiden op de komst van je baby en maken je borsten zich klaar voor de borstvoeding. Medela is er voor jou tijdens je zwangerschap én je borstvoedingsperiode om je op ieder moment de juiste ondersteuning te bieden. Met de producten van Medela worden je zwangerschap en borstvoedingsperiode gemakkelijker en comfortabeler. Door borstvoeding te geven, geef je je baby de best mogelijke start in het leven. Moedermelk bevordert de groei, ontwikkeling en gezondheid van je kindje, niet alleen nu maar ook op latere leeftijd. Het geven van borstvoeding biedt vele voordelen voor je baby en voor jou, en met de producten van Medela kun je volledig genieten en profiteren van deze wonderbaarlijke eigenschappen van moedermelk.
Medela Family App
De Medela Family app is jouw persoonlijke hulp. Met de app kun je gemakkelijk belangrijke statistieken voor je zwangerschap, baby en borstvoeding bijhouden en het geeft je tips en ondersteuning.
| Product breedte | 8 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.024 kg |
| Product hoogte | 8.50 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 8.10 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 8.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 7612367014052 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 200.0603 |
| Verpakkingsinhoud | 2 |
| Kleur | Magnet |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | Medela AG |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | bevat siliconen |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | Medela |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Type flesspeen | Kersspeen |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Normaal (vanaf 3 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |