De moedermelk bewaarzakjes van Medela maken het bewaren, vervoeren en verwarmen van moedermelk gemakkelijk en hygiënisch. De gebruiksvriendelijke platte vorm is ruimtebesparend en zorgt ervoor dat de moedermelk snel kan worden ontdooid. Daarnaast hebben de zakjes een groot oppervlak waarop je eenvoudig etiketten en datums kunt aanbrengen.
Voordelen Medela Moedermelk bewaarzakjes
Hoe werkt het?
Bewaar en verwarm moedermelk veilig. Door na het kolven de moedermelk in de bewaarzakjes over te gieten, kan je de moedermelk vervolgens in de vriezer of koelkast bewaren. Let op dat je de zakjes goed uitvouwt en neerzet voor het vullen, anders valt het zakje om of klopt de hoeveelheid niet. Het is ook handig om eerst het etiket te schrijven voordat je het zakje vult. Zo heb je minder flesjes nodig omdat je deze enkel gebruikt bij het kolven en het voeden en niet voor het opslaan. De dubbelwandige zakjes hebben een lekvrije dubbele zipsluiting en zijn gemaakt van duurzaam materiaal, zodat je je moedermelk op een veilige manier kunt bewaren.
Medela®
Zodra je in verwachting bent, begint je lichaam zich voor te bereiden op de komst van je baby en maken je borsten zich klaar voor de borstvoeding. Medela is er voor jou tijdens je zwangerschap én je borstvoedingsperiode om je op ieder moment de juiste ondersteuning te bieden. Met de producten van Medela worden je zwangerschap en borstvoedingsperiode gemakkelijker en comfortabeler. Door borstvoeding te geven, geef je je baby de best mogelijke start in het leven. Moedermelk bevordert de groei, ontwikkeling en gezondheid van je kindje, niet alleen nu maar ook op latere leeftijd. Het geven van borstvoeding biedt vele voordelen voor je baby en voor jou, en met de producten van Medela kun je volledig genieten en profiteren van deze wonderbaarlijke eigenschappen van moedermelk.
Medela Family App
De Medela Family app is jouw persoonlijke hulp. Met de app kun je gemakkelijk belangrijke statistieken voor je zwangerschap, baby en borstvoeding bijhouden en het geeft je tips en ondersteuning.
| Product breedte | 0.05 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5 g |
| Product hoogte | 21 cm |
| Product lengte | 10.70 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| EAN | 7612367050388 |
|---|
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | Polyetheen |
| Aantal artikelen in verpakking | 25 stuk(s) |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Type bewaarsysteem | Zakjes |
| Inhoud | 180 ml |
|---|