Vergemakkelijkt de overgang naar borstvoeding. Medela's SoftCup is gemaakt om te gebruiken als cupfeeding wordt aanbevolen door professionals of voor baby's waarbij tepel/speen-verwarring een punt van zorg is.
•Meer controle door klep en reservoir
Gevormd voor zelfs het kleinste mondje
Gemaakt van zacht, plooibaar siliconen
Geen risico op tepel/speen-verwarring
| Verpakking breedte | 61 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 62 g |
| EAN | 7612367003209 |
|---|
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Type borstkolf onderdeel | Borstschild |