De Medela Swing Maxi is een dubbelzijdige elektrische borstkolf. En het mooie is: hij is helemaal handsfree. Zo heb je je handen vrij om te multitasken. Omdat de borstkolf dubbelzijdig is, gaat het kolven een stuk sneller dan bij een enkelzijdige borstkolf. Het kan tot wel 2 uur per dag schelen. De 2-Phase Expression™ technologie bootst het natuurlijke zuigritme van baby’s na. Daardoor voelt het kolven comfortabeler.
De elektrische Medela Swing Maxi heeft een oplaadbare accu, zodat je ‘m ook kan gebruiken als je niet in de buurt bent van een stopcontact. Meenemen gaat makkelijk, want hij is licht en compact. Koppel de borstkolf aan de Medela Family™ app (winnaar van de beste baby-app van 2022) om onder andere je zwangerschap, borstvoeding en kolfsessies bij te houden. Of lees er wetenschappelijke onderzoeken en medische informatie over bijvoorbeeld lactatie. Handig!
►De voordelen van de Medela Swing Maxi™ dubbele borstkolf:
● Snel kolven: doordat de borstkolf dubbelzijdig is.
● Comfortbal kolven door de 2-Phase Expression™ technologie die het natuurlijke zuigritme van baby’s imiteert.
● Onderweg kolven dankzij de oplaadbare accu en het lichte, compacte ontwerp.
● Multitasken tijdens het kolven omdat het apparaat handsfree is.
● Het bijhouden van kolfsessies met de Medela Family™ app.
● Makkelijk schoonmaken na het kolven want hij mag in de vaatwasser!
►Over Medela®
Zodra je in verwachting bent, begint je lichaam zich voor te bereiden op de komst van je baby en maken je borsten zich klaar voor de borstvoeding. Medela is er voor jou tijdens je zwangerschap én je borstvoedingsperiode om je op ieder moment de juiste ondersteuning te bieden. Met de producten van Medela worden je zwangerschaps- en borstvoedingsperiode gemakkelijker en comfortabeler. Door borstvoeding te geven, geef je je baby de best mogelijke start in het leven. Moedermelk bevordert de groei, ontwikkeling en gezondheid van je kindje, niet alleen nu maar ook op latere leeftijd. Het geven van borstvoeding biedt vele voordelen voor je baby en voor jou, en met de producten van Medela kun je volledig genieten en profiteren van deze wonderbaarlijke eigenschappen van moedermelk.
| Verpakking breedte | 22.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 22.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.10 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7612367087919 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Foutief gebruik |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Swing Maxi™ dubbele elektrische handsfree borstkolf van Medela 2 x Hands-free Collection Cups 2 x borstschilden 24 mm 2 x borstschilden 21 mm 2 x membranen 1 x slang 1 x koord voor extra bewegingsvrijheid 1 x stroomadapter 1 x gebruiksaanwijzing |
| Kleur | Grijs / Transparant / Geel |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Medela AG |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Afmetingen verpakking: 226 mm (B) x 137 mm (D) x 220 mm (H) (afmetingen eenheid/verpakking) Gewicht: 325 g (alleen borstkolf) 76 g per cup, of 1 kg/(product met verkoopverpakking) Stroomvoorziening: 100-240 VAC, 50/60 Hz, max. 0,5 A Accu:Inclusief 1 niet-verwijderbare lithium-ionaccu |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Device Regulation 2017/745 (MDR) |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Handsfree, dubbelzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |