Deze tepelvormers zijn van het merk Medela en worden per 2 stuks geleverd.
Kenmerken: Medela - Tepelvormers - 2 Stuks
• Lichte druk kan helpen om ingetrokken of platte tepels te vormen en zo voor te bereiden op borstvoeding.| Verpakking breedte | 104 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 106 mm |
| Verpakkingsgewicht | 73 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7612367003087 |
| Verpakkingsinhoud | 2 tepelvormers |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Medela |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Type borstkolf onderdeel | Borstschild |
| Vaatwasser veilig |