Medies Kinderzonnebril Blauw
Deze Medies kinderzonnebril is een veilige oplossing voor kinderen van 2 tot en met 6 jaar. De oren zijn plooibaar waardoor ze tegen een stootje kunnen. Het sportieve model zorgt ervoor dat de kids cool en veilig onderweg zijn.
Naast de zonnebril wordt ook een lanyard meegeleverd die de zonnebril makkelijk vast kan zetten. Daarnaast is ook een brillendokje en opbergtasje voorzien.
| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 30 g |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 180 mm |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5430003111345 |
| Verpakkingsinhoud | 1 zonnebril met plooibare oren 1 lanyard (clip) brillendoekje brillentasje |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 35 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 40 mm |
| Lijn | 2023 |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 110 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Met sluiting |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur frame | Blauw |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | 2023 |
| Spiegelend |