Echt meedoen met de grote mensen met de Mepal Mio oefenbeker 360°. Heb jij ook zo'n eigenwijze peuterpuber in huis die alles zelf wil doen? Gelukkig maar, want hierdoor gaat de ontwikkeling razendsnel! Onze Mepal Mio oefenbeker met Mickey Mouse print stimuleert het zelf drinken. De kinderbeker drinkt als een echt glas, maar de slimme dekel zorgt er wel voor dat er niet ineens een hele sloot drinken uit komt. De drinkbeker voor kinderen is lekvrij af te sluiten en kan tegen een stootje.
| Verpakking breedte | 13.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11.30 cm |
| Verpakking lengte | 28.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 8711269993348 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Mepal Mio oefenbeker 300 ml |
| Kleur | Mickey Mouse |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen, Kunststof |
| Fabrikant Naam | Mepal B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar, 10-12 maanden, 2-3 jaar |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Mickey Mouse |
| Type beker | Oefenbeker |
| Inhoud | 300 ml |
|---|