| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 39 cm |
| Product lengte | 79 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6091632320394 |
| Merk | Mercedes-Benz |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FTF |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Zithoogte | 30 cm |
| Aantal wielen | 6 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |