Specificaties:
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.90 kg |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 104 cm |
| Verpakking breedte | 54.50 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 105 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5413822519967 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5100319 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Maximale batterijduur | 90 minuten |
|---|
| Accuvoertuig opties | Geen opties, Inclusief afstandsbediening, Inclusief geluid, Inclusief licht, Inclusief USB aansluiting, LED verlichting |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Rubberen banden | |
| Type banden | Massieve banden |
| Maximale afstand afstandsbediening | 20 m |
|---|
| Voltage | 12 V |
|---|
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | Niet van toepassing |
|---|---|
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Fabrikant Naam | VROOOMY NV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 30 kg |
| Personage van toepassing | |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
| Zithoogte | 26 cm |
| Maximale snelheid | 5 km/h |
|---|
| Afstandsbediening |
|---|