Super mooie Mercedes-Benz G-Klasse loopauto, met opbergvak onder het zadel. De loopauto is gemaakt van sterk kunststof, het stuur is voorzien van geluidjes. Ook heeft deze loopauto een usb aansluiting zodat de favoriete muziek van de bestuurder kan worden afgespeeld. Welke beginnende chauffeur wil nou niet zo’n mooie loopauto.
| Product breedte | 27 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3000 g |
| Product hoogte | 41 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 33 cm |
| Verpakking lengte | 68 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| EAN | 8720512840667 |
|---|---|
| Merk | Mercedes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720512840667 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Zithoogte | 24 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |