Zacht, zachter, bouclé... Deze Meyco Baby Badcape Bouclé Uni is het toppunt van zachtheid en luxe. Wikkel je kindje lekker in deze badcape met capuchon na het badje, de douche of het zwembad.
De badcape heeft een mooie rustige uni kleur en geeft een luxe, tijdloze uitstraling door de bouclé stof. Hierin mag je kindje gezien worden! Kies uit verschillende mooie kleuren en mix & match de badcape met de complete Meyco Baby collectie. De badcape is voorzien van een gat, waardoor je het ook kunt gebruiken in de autostoel.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je de badcape langer mooi
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 268 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 4054703393712 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco badcape |
| Kleur | Toffee |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% polyester |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |