Roarrr! Dieren zijn altijd al een populair thema geweest in de kinderkamer, maar de cheetah print op deze Meyco Baby slaapoverall jumper Cheetah is toch wel de leukste van allemaal. Je kleintje geniet met deze slaapzak van een comfortabele (nacht)rust.
Meer over de jumper slaapoverall
De jumper slaapoverall is gevoerd en daardoor lekker warm. De stof is van 100% katoen waardoor deze zorgt voor zacht comfort en een prettig slaapklimaat met voldoende ventilatie en goede vochtregulatie. In de jumper slaapzak zitten de beentjes van je kleine slaper ieder in een eigen pijp, zodat hij of zij lekker veel bewegingsvrijheid heeft. Erg handig en veilig zodra je kindje gaat lopen of staan.
De lange rits onderaan zorgt ervoor dat je je kindje gemakkelijk kunt verschonen en zo de slaapzak aan- en uittrekt.
Maten
Deze jumper is verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je jumper slaapoverall langer mooi
| Product lengte | 104 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28.10 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 38.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 4054703308488 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco jumper |
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 104 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 93 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |