Dat jouw kleintje zich super vertrouwt voelt in deze prachtige Meyco Baby Slaapzak Lemon met te leuke lemons en bloemetjes is een zekerheid. Het comfort is ook nog eens optimaal dankzij het zachte materiaal. De slaapzak is 1-laags en daardoor lekker luchtig. Dat is nóg een pluspunt dat bijdraagt aan een heerlijke nachtrust tijdens een warme zomernacht.
Meer over deze slaapzak
De slaapzak is gemaakt van 100% katoen en daardoor lekker luchtig. De slaapzak heeft uiteraard een veilige pasvorm, dankzij de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. Je mixt en matcht de slaapzak o.a. perfect met de complete Meyco Baby Lemon collectie.
Maten
De Slaapzak Lemon is verkrijgbaar in drie maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak rond langer mooi
| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23.80 cm |
| Verpakking hoogte | 3.60 cm |
| Verpakking lengte | 28.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| EAN | 4054703512700 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco Lemon baby slaapzak - 90cm |
| Kleur | Lemon |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.7 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2022 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |