Een luipaardprint doet het altijd goed, maar de print op de Meyco Baby slaapoverall jumper Leopard is wel héél speciaal. De kleuren hebben een natuurlijke look, waardoor het zacht en subtiel oogt. Niet alleen leuk om te zien, want de slaapzak biedt je kleintje ook heerlijk slaapcomfort.
Meer over de jumper slaapoverall
De jumper slaapoverall is gevoerd en daardoor lekker warm. De stof is van 100% katoen waardoor deze zorgt voor zacht comfort en een prettig slaapklimaat met voldoende ventilatie en goede vochtregulatie. In de jumper slaapzak zitten de beentjes van je kleine slaper ieder in een eigen pijp, zodat hij of zij lekker veel bewegingsvrijheid heeft. Erg handig en veilig zodra je kindje gaat lopen of staan.
De lange rits onderaan zorgt ervoor dat je je kindje gemakkelijk kunt verschonen en zo de slaapzak aan- en uittrekt.
Maten
Deze jumper is verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je jumper slaapoverall langer mooi
| Product lengte | 104 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22.60 cm |
| Verpakking hoogte | 11.60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 4054703738803 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco baby slaapzak jumper |
| Kleur | Sand Melange |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2022 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |