Roarrr! Een luipaardprint doet het altijd goed, maar de print op de zomerslaapzak Leopard is wel heel speciaal. De kleuren hebben een natuurlijke look, waardoor het zacht en subtiel oogt. De slaapzak is gemaakt van zachte katoen en heerlijk luchtig voor de zomermaanden. De stof is ademend, houdt je baby op temperatuur en zorgt ervoor dat hij of zij het niet te warm krijgt. De slaapzak is een natural beauty dankzij het subtiele en rustige panterprint dessin.
Meer over de slaapzak rond
De slaapzak heeft een wijde ronde onderkant, waardoor je kindje voldoende bewegingsvrijheid heeft. De Meyco Baby slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. De slaapzak rond zonder mouwen is perfect te combineren met de complete Meyco Baby collectie.
Maten
De slaapzak is verkrijgbaar in verschillende maten:
De lengte van je kindje is belangrijker dan de leeftijd om de juiste maat van de slaapzak te bepalen. Als de slaapzak te groot is, dan kan je baby wegzakken. Gebruik nooit een slaapzak als het hoofd van je kleintje door de nekopening past. In een te kleine babyslaapzak kan je kindje de beentjes niet volledig strekken of heeft hij niet genoeg ruimte om te bewegen, de afstand tussen de voeten en de onderkant van de slaapzak mag niet minder dan 10 cm bedragen. Zorg daarom altijd goed voor de juiste maat slaapzak.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak rond langer mooi
| Product lengte | 86 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23.10 cm |
| Verpakking hoogte | 4.60 cm |
| Verpakking lengte | 29.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| EAN | 4054703725803 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco Baby ronde zomerslaapzak |
| Kleur | Sand Melange |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.3 |
| Minimale TOG-waarde | 0.3 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 86 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 75 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2023 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |