Ben je op zoek naar een mooi boxkleed wat past bij jouw stijl? Bekijk dan eens dit Meyco Baby Boxkleed Leopard. Het Leopard patroon geeft het kleed een stoere en moderne uitstraling. Door de rustige kleuren is dit boxkleed makkelijk te mixen en matchen met de gehele Meyco Baby collectie.
Op dit Meyco Baby Boxkleed kan je kindje veilig spelen of slapen in de woonkamer. Een boxkleed is multifunctioneel, want je kunt het naast de box ook gebruiken als speelkleed op de vloer of buiten in de tuin. Het boxkleed is qua formaat geschikt voor de binnenmaat van een standaard box.
TIP! Wil je dat jouw kindje extra zacht ligt in de box? Leg dan een boxmatras met hoeslaken in de box onder het boxkleed. Voordeel is dat je boxkleed dan ook niet meer kan schuiven.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 431 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 538 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.89 kg |
| Vorm | Rond |
|---|
| EAN | 4054703519808 |
|---|
| Kleur | Sand Melange |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 4 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Panterprint |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |