De Meyco Baby Slaapzak Geweven Panter heeft een hippe panterprint en bestaat uit rustige kleuren. Zo kan je het altijd matchen bij de babykamer en de rest van je babyuitzet. De slaapzak is gemaakt van 100% zacht geweven katoen en is hierdoor perfect voor de warmere zomerdagen en -nachten. Het katoen ademt goed, heeft een goede vochtregulatie, houdt je kleintje op de juiste temperatuur en zorgt er zo voor dat het zomers niet te warm wordt.
Meer over deze slaapzak
De slaapzak kun je dankzij de rustige kleuren goed mixen en matchen met de complete Meyco Baby collectie. De slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. De slaapzak heeft een TOG-waarde van 0.3. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 23.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| EAN | 4054703109559 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco babyslaapzak |
| Kleur | Neutral |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.3 |
| Minimale TOG-waarde | 0.3 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 75 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |