| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product lengte | 52 cm |
| Verpakking breedte | 14.20 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 22.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 4054703303551 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco dubbellaags inbakerdoek 4-6 maanden |
| Kleur | neutral |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Type inbakerdoek | Inbakerdoek |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 62 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 50 cm |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
| Sluiting | Klittenband |
|---|