Eropuit met je kleintje? Met deze gebreide Meyco Baby voetenzak Panter zit hij of zij er altijd heerlijk comfortabel en warm bij. De zak kun je eenvoudig open- en dichtmaken met een rits. Als het te warm wordt, kun je de voetenzak dus even openzetten, bijvoorbeeld als je langere tijd in de auto zit. Met het handige klittenband aan de bovenkant van de voetenzak kun je een mutsje creëren, zo blijft het hoofdje van jouw kindje ook lekker warm. Handig!
Meer over de voetenzak
De voetenzak is te gebruiken in iedere autostoel groep 0 met een drie- of vijfpuntsgordel. De gordels kunnen gewoon door de openingen van de zak, zodat je kindje altijd veilig zit. Aan alles is gedacht, want zodra je kindje groeit kun je de gordels verplaatsen.
Natuurlijk kun je de voetenzak ook gebruiken in de kinderwagen tot je kleintje ongeveer 10 maanden oud is. De panterprint verveelt natuurlijk nooit en zeker in deze subtiele kleuren niet. Je mixt en matcht de voetenzak hierdoor ook perfect met de complete Meyco Baby collectie en de rest van je babyuitzet.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je voetenzak langer mooi
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 82 cm |
| Verpakking breedte | 29.20 cm |
| Verpakking hoogte | 5.60 cm |
| Verpakking lengte | 44.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| EAN | 4054703258295 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco voetenzak |
| Kleur | Neutral |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Katoen |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoensjaar | 2024 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Sluiting | Ritssluiting, Klittenband |
|---|