Breng de babykamer helemaal in jungle-achtige sferen met de gave slangenprint op deze Meyco Baby Slaapzak afritsbare mouw Snake. De slaapzak houdt je kleintje heerlijk comfortabel en warm in de winter en als je de mouwtjes er afritst, ook fijn voor warmere voor- en najaarsnachten
Meer over de slaapzak
De slaapzak bestaat uit 2 lagen, gemaakt van zacht katoen en heeft een 100% polyester vulling. Het katoen ademt goed én biedt uitstekende vochtregulatie. De Meyco Baby slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. De slaapzak heeft een TOG-waarde van 2.5. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Je mixt en matcht de slaapzak, die verkrijgbaar is in meerdere kleuren, perfect met de complete Meyco Baby collectie.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 24.80 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 41.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
| EAN | 4054703513387 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | lilac |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 75 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 115 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |