De Meyco Baby hydrofiele Slaapzak Uni is er in héél veel trendy kleuren en dat is fijn. Zo kies je namelijk altijd de kleur die het best past bij de babykamer en de rest van je babyuitzet.
De slaapzak is gemaakt van 100% hydrofiel katoen en daardoor perfect voor het gebruik tijdens de warmere zomerdagen en -nachten. Het hydrofiel katoen ademt namelijk zeer goed, heeft een uitstekende vochtopname en droogt zeer snel. Hierdoor blijft het slaapklimaat van je kleintje perfect op temperatuur zodat hij of zijn in de zomer niet te warm wordt.
Meer over deze slaapzak
De slaapzak kun je goed mix en matchen met de complete Meyco Baby collectie. De slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. De kwalitatieve rits gaat over de hele lengte, wat extra fijn is met verschonen. De slaapzak heeft een TOG-waarde van 0.5. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De lengte van je kindje is belangrijker dan de leeftijd om de juiste maat van de slaapzak te bepalen. Als de slaapzak te groot is, dan kan je baby wegzakken. Gebruik nooit een slaapzak als het hoofd van je kleintje door de nekopening past. In een te kleine babyslaapzak kan je kindje de beentjes niet volledig strekken of heeft hij niet genoeg ruimte om te bewegen, de afstand tussen de voeten en de onderkant van de slaapzak mag niet minder dan 10 cm bedragen. Zorg daarom altijd goed voor de juiste maat slaapzak.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
Meyco Baby Budget Basics collectie
De items uit de Meyco Baby Budget Basics collectie zijn verkrijgbaar in vele kleuren, uitgevoerd in kwalitatieve materialen én goed te mix & matchen met de complete Meyco Baby collectie.
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 26.90 cm |
| Verpakking hoogte | 4.60 cm |
| Verpakking lengte | 29.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| EAN | 4054703610130 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco hydrofiele baby slaapzak uni - 90cm - Soft Peach |
| Kleur | Soft Peach |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 30 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.7 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2022 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |