Boxkleed Rabbit van Meyco Baby X Mrs. Keizer overtreft eigenlijk al je verwachtingen van een boxkleed. Doordat het gemaakt is van 100% katoen, voelt de stof super zacht en comfortabel aan. Je legt je kindje fijn en comfortabel in de box om te spelen of voor een dutje. De fashion print straalt luxe uit en past in zowel een modern als klassiek interieur. Je kindje blij en jij dus ook!
Het boxkleed is qua formaat geschikt voor de binnenmaat van een standaard box. En je kunt het natuurlijk ook op de vloer of in de tuin gebruiken als speelkleed.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
| Product breedte | 77 cm |
|---|---|
| Product lengte | 97 cm |
| Verpakking breedte | 348 mm |
| Verpakking hoogte | 211 mm |
| Verpakking lengte | 387 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1108 g |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703930665 |
|---|
| Kleur | Silver |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 1 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 77 x 97 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Dier |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |