Wat een gezelligheid in het bedje van jouw kleintje met de schattige zebra’s op deze Meyco Baby Slaapzak Rond Zebra Animal. De slaapzak bestaat uit 1 laag gemaakt van 100% zacht katoen en is hierdoor perfect voor de warmere zomerdagen- en nachten. Het katoen ademt goed, heeft een goede vochtregulatie, houdt je kleintje op de juiste temperatuur en zorgt er zo voor dat het zomers niet te warm wordt.
De wijde, ronde onderkant zorgt ervoor dat je kleintje voldoende bewegingsvrijheid heeft. De lange rits loopt helemaal door tot onderaan zodat je je kleintje gemakkelijk kunt verschonen.
Meer over deze slaapzak
Mix en match de slaapzak perfect met de complete Meyco Baby collectie. De Meyco Baby slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. De slaapzak heeft een TOG-waarde van 0.5. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in verschillende maten.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 62 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23.20 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 28.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 4054703201413 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Honey gold |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 60 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.3 |
| Minimale TOG-waarde | 0.3 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 110 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 98 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |