Wat een gezelligheid in het bedje van jouw kleintje met de schattige zebra’s op deze Meyco Baby Jumper Slaapzak Zebra Animal. Maar niet alleen gezellig, want hij of zij geniet met deze slaapzak van een comfortabele (nacht)rust.
Meer over de jumper slaapzak
De jumper is gevoerd en daardoor lekker warm. De stof is van 100% katoen waardoor deze zorgt voor zacht comfort en een prettig slaapklimaat met voldoende ventilatie en goede vochtregulatie. In de jumper slaapzak zitten de beentjes van je kleine slaper ieder in een eigen pijp, zodat hij of zij lekker veel bewegingsvrijheid heeft. Erg handig en veilig zodra je kindje gaat lopen of staan.
De lange rits onderaan zorgt ervoor dat je je kindje gemakkelijk kunt verschonen en zo de slaapzak aan- en uittrekt. De jumper is verkrijgbaar in diverse maten.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je jumper slaapzak langer mooi
| Product lengte | 92 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 5.10 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 4054703306446 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco jumper |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |